Nákupy

Pánské hodinky Casio Edifice jako elegantní módní doplněk a zároveň funkční stroj

Typová řada Edifice patří k propracovaným luxusnějším modelům, které mohou bravurně vyzdobit zápěstí jak sportovně založených dobrodruhů, tak i elegánů v obleku střiženém na míru. Jsou to víceúčelové modely pro všechny kulturní, společenské a sportovní příležitosti, ať se jedná o výrobky základní řady, nebo o ty prémiové.

hodinky pánské

Seznamte se nyní s některými parametry hodinek Casio Edifice. Každý model se od těch ostatních v typové řadě Edifice odlišuje, přesto mají určité znaky tyto hodinky společné. Jsou to především kvalitní dílenské zpracování, robustnost, pevnost, stabilita, odolnost, nadčasový design, elegance a stoprocentní funkčnost za každého počasí.   Můžete se na ně spolehnout, budou nejen ozdobným dekorativním prvkem, ale i spolehlivým ukazatelem času.

Solární napájení
Když se řekne „solární“, každý si představí něco ultra moderního. Fotovoltaické články se nyní nachází i v hodinkách Casio, ty zvládnou převádět jak sluneční, tak i umělé světlo na elektrickou energii a pohánět hodinový strojek tiše, precizně a především dlouhodobě. Solární článek mívá životnost zhruba 10 let.

Náramky z nerezové oceli
Sama o sobě je nerezová ocel prvkem prakticky neomezené životnosti. Dosud nebyl tento materiál překonán, co se týče kontaktu s lidským tělem, potažmo pokožkou. Je antialergický, odolný vůči poškození, pouze se na něm mohou objevit drobné vlásečnicové rýhy, ty lze ale snadno vždy rozleštit. Nevýhodou ocelového nerezového náramku je jeho vyšší hmotnost.

Šroubovací korunky na všech hodinkách
Aby byly hodinky vodotěsné a odolné vůči působení jemného prachu, musí být opatřeny šroubovacím uzávěrem (korunkou). Korunka musí být vždy dobře dotažena, a pokud na to majitel strojku dbá, ten je dlouhodobě chráněn a není nutno provádět v častých intervalech revize přístroje.
Luminiscenční vrstva
Údaje na analogovém ciferníku jsou dobře čitelné i po kratičkém nasvícení povrchu skla, a to i v šeru a příšeří.

Sportovní aktivity

Výrobce zaručuje odolnost proti průniku vody a vlhkosti při všech vodních sportech, tedy plavání, jachtingu, slalomu na divoké vodě, ale i při potápění do nižších hloubek bez dekompresních zastávek.

pánské hodinky

Bluetooth, e-mail, režim letadlo, světové časy
Samozřejmostí některých hodinek řady Casio Edifice je spárování hodinek s chytrým telefonem, díky tomu je vždy na hodinkách seřízen aktuální čas. Pochopitelně lze nastavit i další funkce podporované smartphonem, např. alarm, nebo upozornění na příchozí e-mail. Režim Letadlo některé systémy odpojí ve chvíli, kdy je to nutné, tedy např. v letadle. Samozřejmostí je i podpora různých časů v předem definovaných světových lokalitách.