Pohodlí za málo peněz

Nechce se vám utrácet za nová křesla, potažmo pohovku do obývacího pokoje? V tom případě sáhněte po alternativním výrobku, který je stejně pohodlný.

Pohodlí za málo peněz

Vybavit si kompletně jakoukoliv místnost v bytě je docela finančně náročné, ale obývací pokoj je přeci jen něco extra a vždy nás vyjde na nejvíce peněz. Nejedná se totiž pouze o místnost, kde odpočíváme, případně komunikujeme se svými nejbližšími, ale rovněž zde přijímáme naše návštěvy, takže se z části jedná i o reprezentační pokoj. A proto musí vypadat co nejvíce k světu. To však neznamená, že by bylo nutné kupovat všechno nejdražší. Třeba taková pohovka s křesly, pokud chcete opravdovou kvalitu, vás může vyjít ne desetitisíce, což už jsou docela slušné peníze.

Červený pytel

A většinu z nich si můžete nechat, když si pořídíte alternativu, která je mnohem levnější, ale stejně pohodlná. Průměrný sedací pytel Beanbag možná nevypadá tak reprezentativně jako slušná pohovka nebo křeslo, ale rozhodně se nejedná o nějaký podřadný výrobek, který si pořizují pouze lidé, kteří mají hluboko do kapsy. Naopak, jde o moderní součást vybavení čím dál tím větší části obyvatelstva České republiky.

Rovné sezení

Cena je samozřejmě lákadlem číslo jedna, jak by to taky mohlo být jinak v naší zemi. Ovšem upoutat by vás k vakům měla i jejich takřka dokonalá ergonomie, díky které jsou schopny se přizpůsobit vlastnostem vaší tělesné schránky. Jednoduše řečeno, na pytli se budete cítit vždy pohodlně, jelikož je tak navržen. Navíc se tak nebudete různé křivit ani nahýbat, což by mohlo ve vašem těle způsobit rozličné svalové nerovnováhy, a to samozřejmě nechcete.

Plážové sedací pytle

Ven? Ano, i to jde

Asi jen málokdo je tak šílený, aby vytáhl nové obývací křeslo ven na zahradu. Stačí nečekaný deštík a můžete kupovat nové. Co se týče vaků, je to ale možné. Standardně se totiž pytle používají i ve venkovním prostředí. Pozor však na to, který model chcete využít. Je potřeba vždy vybrat venkovní verzi, která je nejen lepší, co se týče odolnosti proti mechanickému poškození, ale také je voděodolná.