Hypotéka jinak

V dnešní době je pojem nebankovní hypotéky bez registru naprosto běžnou záležitostí. Ne všichni klienti si mohou dovolit zaklepat na dveře banky, ne všichni klienti mají osobní finanční rovinu, na potřebné bankovní úrovni. Co to v tuhle chvíli znamená? Znamená to jedno jediné. Znamená to oslovení nebankovní společnosti, která sice prověřuje, ale daleko mírnějším způsobem. Často vyžaduje ručení vlastní, či zprostředkovanou nemovitostí, často poskytuje potřebnou částku s výrazně vyšším úrokem. Ovšem pozor, není tomu vždy tak!
hledat solidního poskytovatele hypoték
Pokud nejsou vaše prohřešky fatální, máte například pouze opožděné platby, nebo zesplatněný úvěr, je tady vysoká šance na korektní řešení problému. I pro klienty by měl být na prvním místě rozum a rozumné finanční uvažování. Dostat se do dluhové pasti lze zcela snadno, ale vymanit se s jejích spárů, dá mnohdy hodně práce a odříkání. Často celá záležitost končí až osobním bankrotem, kdy po dobu pěti let upadnete pod kuratelu soudu a jste povinni splatit minimálně 30% všech svých závazků.
Dalším velmi výhodným řešením může být konsolidace půjček. Naši klienti často mívají vícero různých menších půjček a měsíční splátky jsou nad jejich možnosti. Rádi proto uvítají sloučení všech do jedné, takzvané konsolidační. Splácejí pak jednu jedinou splátku, což je nejen přehlednější, ale hlavně jednodušší a rychlejší.
potřebné finance rychle
Ovšem někdy přijde životní situace, kdy potřebujete expresní čerpání financí. Nenadálá životní událost, hrozící exekuce, či jiná nepříjemná chvilka. V tom případě, že si na potřebnou částku nestačíte, nevadí. Požádejte o pomoc někoho z rodiny, sežeňte si spoludlužníka a řešení je na světě. Nemá smysl propadat panice a beznaději, vždy existují solidní nebankovní společnosti, co to s klientem myslí opravdu dobře! Zkontaktujte nás, rádi vám na míru připravíme podrobnou analýzu, hodíme klienta takzvaně do obrazu a nastavíme zrcadlo řešení.