Konečně pohodlné splácení

V době, kdy si sjednáváte půjčku, berete v úvahu aktuální měsíční výdaje a aktuální příjem v zaměstnání. Počítáte i s jistou rezervou pro splácení. Za několik let se však vaše situace může zcela změnit. Třeba budete muset změnit zaměstnání, nebo přijde závažný úraz, či delší nemoc, která způsobí, že zůstanete na čas bez obvyklé výše příjmu. Rovněž postupem let dochází k průběžnému zdražování všeho zboží, co obvykle kupujete. I když vám před lety nečinilo sebemenší potíže splácet půjčky, najednou představují velkou část vašeho rozpočtu a velkou zátěž.

rychlý bankrot

Je na čase tuto situaci začít řešit a změnit nepříjemnou výši splátek na mnohem nižší částku, která vám nebude způsobovat takové vrásky na čele. Je třeba myslet i na to, že za čas plánujete rodinu a vaše měsíční platby se budou neúměrně zvyšovat. S pomocí nebankovní hypotéky můžete snadno refinancovat stávající úvěry a změnit vysokou finanční zátěž vaší rodiny. Už nebudete muset na konci měsíce náročně počítat hotovost, zda vám umožní splacení všech závazků. Nově poskytnutý úvěr budete mít sjednaný na velmi příznivou úrokovou sazbu, ale zejména oceníte možnost, prodloužit o několik let dobu splácení. Dokonce jsou sjednávány úvěry, které umožňují splácet i třicet let. Takový úvěr znamená velmi nízkou měsíční splátku. Nízká měsíční splátka je zárukou toho, že se vám bude pohodlně dařit zaplatit předepsanou částku.

komerční magnet

Ve vašem rodinném rozpočtu zůstane ještě mnoho finančních prostředků na to, abyste si mohli dovolit zakoupit to, na co jste zvyklí. Odborně vyškolený finanční specialista už si poradil s celou řadou složitých úvěrových případů. Jistě najde vhodné řešení i pro vás. Jakmile vyplníte kontaktní formulář, bude se vám ochotně věnovat a zašle vám i několik návrhů, jak by financování vaší situace mohlo vypadat. Neotálejte s vyplněním kontaktního formuláře.