Rozvoz léků

Je opravdu mnoho profesí, které člověk může zkusit. A já si taky pamatuji na svoji první profesi, kterou jsem měla. Byla jsem prodavačka v lahůdkách. A musím říct, že mě to docela bavilo. Tedy alespoň pouze ze začátku. Protože ze začátku to byla opravdu sranda a taky velká pohoda. Paní prodavačka mě pouze zaučovala, co a jak mám dělat a mě se to líbilo, byla to zábava. A musím říct, že to byla poučné a bavilo mě to. Jenomže postupem času si na mě převalovaly opravdu velké povinnosti a já to nezvládala. A to na mě nebylo. Nevím proč, ale nějak mi to nešlo. A potom mě tedy paní prodavačka musela propustit. Docela mě to mrzelo. To je ale jeden z mála případů, kdy opravdu profese člověku nesedne. A jsou různé profese, komu úplně sedí.

Zdravý životní styl je důležitý.

A někomu je to úplně jedno. Někdo může být právník, někdo může být lékař anebo právě již zmíněný prodavač anebo skladník. Ale co třeba distributor léčiv? Distributoři léčiv mají tu práci, že rozvážejí léky do lékáren anebo lékárenských zařízení. Není výjimkou, že distributoři léčit odvážejí léky i do senior centra nebo dětských domovů. Distributoři léčiv mají tak výhodnou práci, že taky hodně cestují. Nesedí totiž na jednom místě, například někde v kanceláři.

Léky jsou v nemocnici důležité.

A to je právě ten můj případ. Být distributor léčiv by mě opravdu moc bavilo. Distributoři léčit musí být musí být taky dochvilní. Jedná se o léky. To tedy znamená, že pacienti musí dostat své léky včas. Samozřejmě, že to mají nějak ošéfované, že mají léky v zásobě. Nicméně ale povinnost je povinnost. Zdraví je vždycky na prvním místě a podle mě by to všichni měli respektovat. Léky musejí být podávány vždy včas, na tom se všichni shodneme. A jaká profese by bavila vás? Distributor léčiv by vás zaujal? Nebo máte raději klidnou a sedavou práci? Věřte, že distributor léčiv je zajímavá práce.