Šperk, který neomrzí

Mnoho z nás se cítí potěšeno, když dostane jako dárek krásný originální šperk Katiakolinger. Vždyť také šperk je znakem toho, že si nás ten druhý váží a že nám chce ukázat, že pro něj (ni) něco znamenáme. Umožňuje ženám i slečnám cítit se výjimečně i ve všední dny, a to si každá zaslouží. Jen pokud se takový nápad opakuje může působit trochu tak, že si dárce nechtěl lámat hlavu a vybral to, co je bráno jako klasický dar, který neurazí. Ale i tuto situaci umí zachránit originalita šperku. Něco, co nás na něm zaujme na první pohled.

Kolibřík šperk

Takový případ umí vyřešit na našem webu. Originalita se u těchto výrobků jistě nezapře a je patrná hned při prvním prohlédnutí. Nejen, že se jedná o šperky, které se zalíbí každému pro svou nevtíravost, ale oceníte je i proto, že se jedná o ruční výrobu. Nabídka Vás může zaujmou svým minimalistickým provedením s krásnou detailní propracovaností. Jedná se o českou výrobu, kdy ale autorka čerpá inspiraci nejen z naší domácí krajiny, ale také až z dalekých exotických zemí. Výraznou zajímavostí je také to, že na některé tyto předměty autorka využívá ručně barvený recyklovaný plast. Máte možnost vybrat si mezi jednotlivými soubory, vypracované na téma včela, kolibřík, perla a další. Většinu z nich můžete naleznout jako náhrdelník, náušnice i náramek.

Katia Kolinger prsten

Pozoruhodné jsou také brože. Taktéž si můžete rozmyslet z jakého materiálu si daný šperk přejete vyrobit. Zlato růžové, bílé nebo pozlacené stříbro, volba je úplně na Vás. Šperk je vhodný na každodenní nošení anebo i jako nepřehlédnutelný doplněk k večerním či společenským šatům. Pokud byste měli zájem a nabídka Vás zaujala, je zde také možnost zúčastnit se šperkařského kurzu, který vede sama autorka výrobků. Takto nahlédnete do světa, kde se vyrábí krása a hned pro Vás bude mít Vaše ozdoba ještě hlubší rozměr. Tak neváhejte a udělejte radost sobě či svému blízkému.