Autofólie Nanofilms

Autofólie Nanofilms

Chcete mít jistotu, že pro sebe a své auto používáte jen to nejlepší? Záleží vám na pohodlí a zdraví vaší rodiny? Není vám lhostejný dopad na životní prostředí? Dáváte přednost českým firmám, ale zároveň se nebráníte novinkám a technologiím ověřeným v zahraničí? Pak byste měli zvolit autofólie Nanofilms pro tónování autoskel, českou firmu, která jako jediná nabízí prémiové fólie této značky u nás. Co se o nás Nanofilms dozvíte?

Štěňata v autě

Proč autofólie?

Autofólie dokáží vyřešit mnoho problémů, které vás při jízdě autem trápí, a to při kratších i delších cestách. Ať je to přehřívající se interiér, oslňující slunce nebo zvědaví chodci. A netrápí to jistě jen vás, ale celou vaši rodinu, včetně domácích mazlíčků (i když ti berou zvědavé chodce spíše jako rozptýlení). Mnoho lidí také volí autofólie z čistě estetických důvodů, pro tajemnější a luxusnější vzhled vozu. Proč ne? Změna je život a proč volit jinou barvu nebo rovnou jiný vůz, když autofólie toho udělá tolik najednou!

Nanofilms Rolls Royce

Co nabízíme právě my?

Ministerstvem dopravy schválené autofólie, které zaručují jedinečnou stabilitu a kvalitu materiálu, díky nimž se ve svém autě budete cítit nanejvýš komfortně. Jedinečnou osmiletou záruku, která ale rozhodně není dobou životnosti autofólie. Překvapí vás, jak dlouho si zachová fyzikální vlastnosti i vzhled. Značka Nanofilms má více řad fólií, aby si každý vybral to nejlepší pro sebe a svůj vůz. S tím souvisí i různé varianty dle propustnosti světla. Již nemusíte dělat kompromisy, u nás si určitě vyberete.

Ať se tedy rozhodnete pro autofólie Nanofilms z řady PRO NANO, vyznačující se barevnou stálostí, řadu CARBON NANO, využívající nejmodernější nano carbon technologii, nebo CERAMIC NANO PLUS, naši nejvyšší řadu, která nabízí nejlepší fyzikální vlastnosti a my k ní i doživotní záruku, rozhodně neuděláte chybu. Tyto fólie vás rozhodně (ne)oslní!