Jak rozsvítit interiér?


Milujete své bydlení, ale máte pořád pocit, že tomu něco chybí? Působí na vás, že mu něco chybí? Je málo útulné nebo naopak přeplácané vším možným? Dáme vám pár typů, jak to změnit! Snažte ladit doplňky a dekorace do stejného stylu a stejné barvy. Velká rozmanitost sice může vypadat dobře, ale musí být slazené ty správné barvy. Pokud chcete svůj příbytek zútulnit, zkuste pověsit na zeď nějaké obrazy a obrázky. Nemusí to být nutně fotografie, dneska už je moderní mít zarámované prakticky cokoliv. V jednoduchosti je krása. Zkuste se zaměřit na to, aby byl každý rámeček trochu jiný, ale zároveň k sobě ladili. Pěkně vám to zaplní prázdnou zeď a rozzáří místnost.

interiér

V obývacím pokoji se nebojte polštářů. Těch není nikdy dost, pokud se jedná o zútulnění místnosti. Zaměřte se na barvy, které máte rádi a které se budou hodit k barvě vaší pohovky. Naopak v dekorech a materiálech meze neklaďte. Vypadá to dobře, pokud nemáte všechny polštáře stejné. Ledabylý přehoz přes křeslo v barvě a dekoru nějakého polštáře všemu dodá tu správnou fazónu.

Nezapomeňte ani na drobnosti jako jsou vázy, sošky, svíčky nebo mísy. Betonová mísa, která nemusí být nutně šedá, vypadá skvěle, moderně a ještě do ní můžete dát třeba ovoce. Vázu můžete zase doplnit nějakou pěknou květinou, kterou můžete měnit dle různých ročních obdobích. Skvěle vypadají průhledné skleněné vázy, protože se hodí do každého interiéru a nemusíte se bát originálních tvarů.

Dekorace do bytu

Pamatujte na to, že všechny různé detaily a maličkosti interiér dotváří. Pokud se u sebe doma necítíte dobře, pak je potřeba něco změnit. Nebojte se něco vyhodit, prodat nebo darovat a pořídit si kousky nové. Váš domov by se měl líbit hlavně vám a měli byste se v něm cítit dobře. Volte takové dekorace a doplňky, které vám dodají klid a hlavně se vám budou líbit. Nakonec vznikne třeba právě takový mišmaš věcí, které utvoří dokonalý domov, kde se bude líbit nejen vám, ale i vašim návštěvám.