Internetový obsah není bez závad

Celá řada influencerů a internetových osobností tvoří stovky a desítky videí a obsahu měsíčně, zahlcují tak síť a krmí všechny své uživatele, kteří jako zhypnotizovaní sledují všechno, co tito tvůrci vypustí ven.

Na jednu stranu je to dobře, alespoň můžete poznat něco jiného, než je váš život. Můžete navázat i v celku intimní spojení s druhým tvůrcem, který může tvořit například trochu smysluplný obsah a můžete se dozvědět mnoho nového a užitečného. Ne vždy však tomu tak je. Občas se najde i autor či influencer, jehož obsah je na pomezí zbytečnosti a naprosté bezcharakternosti. Ale takoví právě slaví největší úspěch.

control-room-5561537_640

Proč vlastně jsou tito tak úspěšní? Jake Paul a jeho bratr, český Adam Kajumi a podobní? Protože tvoří infantilní obsah, který většinou sledují mladší lidé a děti. Je lehce stravitelný, bez hlubšího obsahu, mnohdy jen spoléhající se na fyzickou krásu,

peníze a bohatství, úspěch nebo podobné naprosto bezvýznamné věci, kterými se tito lidé velice rádi obklopují, protože jsme si tak nějak zvykli sledovat úspěch ostatních a je nám to docela po chuti. Pokud tedy máte nějakou možnost, určitě se pusťte do prohlídky těchto videí, ovšem nemůžeme vám zaručit, že nepřijdete o několik mozkových buněk. Dobré je také hlídat, na co se dívají vaše děti, a případně konfrontovat je s realitou – že takhle to bohužel není.

chromebook-5270032_640

Ale i přes nepřeberné množství hloupého obsahu můžete narazit na video, která vás prostě okouzlí a to prostě musíte mít. Doporučujeme, abyste se podívali na naše stránky a využili funkce simple vimeo downloader, která vám dovolí stáhnout si jakékoliv video z internetu a přerodit jej do jakéhokoliv formátu, který přehrajete na všech zařízeních. Můžete si tak užít vaše oblíbená videa, upravit je či doplnit a tvořit vlastní originální obsah nebo si je jen můžete takto uschovat.