Jak sehnat brigádu

Brigády jsou v současné době velice žádané, i kvůli situaci, ve které jsme se ocitli. Nedostatek volných pracovních pozic, zavřené hotely, restaurace a obchody dohnaly spoustu zaměstnavatelů k propouštění. Spousta lidí, kteří jsou doma na minimálním příjmu se shání po přivýdělku, který by jim pomohl současnou situaci překlenout. Jak si brigádu sehnat?

1. osobní přičinění

Pokud chcete sehnat brigádu v nejbližším okolí a nechcete ji zprostředkovat agenturou, pak je nejjednodušší se jít poptat po brigádě osobně. Koukejte se po vývěskách v okolí, poptejte se v obchodech, ve kterých třeba pravidelně nakupujete. Mějte oči na stopkách, koukejte se bedlivě a ptejte se, kohokoli a kdekoli. Ne nadarmo se říká rčení, líná huba, holé neštěstí.

kancelář

2. profesionálové

Profesionálové na sjednání krátkodobých i dlouhodobých brigád se dnes nachází v každém městě. Personální agentury jsou při hledání brigády velkým pomocníkem. Jednoduše vyplníte dotazník a jakmile budou mít v agentuře pro vás vhodnou práci, dají vám hned vědět. Nevýhodou je, že si agentury většinou berou poměrně velkou provizi a o to nižší je plat samotného pracovníka. Výhodou je jednoduché sjednání práce a správně ošetřená smlouva o provedení práce či o pracovní činnosti. Nemusíte se tak bát, že by vás někdo podvedl. Brigády Olomouc https://www.hitprace.cz/brigady/olomouc/ vám budou plnohodnotným pracovním partnerem.

postu

3. Online

Hledat si práci online je dnes moderní, jednoduché a hlavně rychlé. Většina firem své pracovní pozice inzeruje právě online v různých internetových portálech, často i v regionálních médiích nebo na sociálních sítích. Nevýhodou je, že na tyto pozice se hlásí velké množství uchazečů, kteří se hlásí na několik pozic zaráz a často se potkáte na několika výběrových řízeních. Čím častěji vás odmítnou, tím horší budete mít náladu…