Jak na nejlepší tantrické milování


Sexuální praktiky Dálného východu jsou známy již desítky let. Nyní se k popularitě navrací, protože v dnešní digitální době mají partneři mezi sebou často pomyslnou zeď a většinou spolu netráví příliš volného času. Společně strávený čas je ovšem velice důležitý a musíte se jeden na druhého skutečně soustředit, vnímat a naslouchat. Zvolte si nejlepší cestu k tantra. Navíc dosáhnete nejlepšího a nejdelšího orgasmu, jaký si dokážete představit.

 zamilované objetí


Začněte pomalu


Než si budete moci tantrický sex skutečně užít a vytěžit z něj maximum, tak si budete muset chvilku počkat. Trénování vám zabere několik týdnů či měsíců a pokud ho budete chtít skutečně ovládnout, tak i několik let. Ať ji chcete provozovat jakkoli dlouho, tak musíte začít pomalu. Hlavně pomalu a nic neuspěchat.

 

Vždy si před milováním naplánujte společnou meditaci nebo například lázeň. Odstraňte všechny elektronické a technologické výdobytky dnešní doby a pusťte si příjemnou hudbu. Stejně tak můžete zapálit vonné svíčky. Nezapomínejte na to, že jako tantrický pár se budete dělit o vše. Své sny, strach, lásku i touhy.

 polibky na bradavku


Jdeme na to


První den se s partnerem pouze pozorujte a meditujte. Vůbec se jeden druhého nedotýkejte. To je povoleno až druhý den, ale rozhodně mimo erotogenní zóny. Třetí den se můžete přesunout k líbání a dotýkat se po celém těle. Následující tři dny poté se věnujte mazlení. To znamená, že můžete provádět masturbaci i orální sex, ale rozhodně se vyvarujte penetraci. K té se dostanete až sedmý den. Základem je odříkání a oddalování potěšení.

 

Na dlouhou dobu budou klíčové předehry, duchovní spojení, pohledy do očí a letmé doteky. Jen tak se naučíte dokonale ovládat svou sexuální energii a později dosáhnout dokonalého orgasmu. Při tantrickém milování jde o řízenou rozkoš, oddálené vyvrcholení a pomalé pohyby. V ideálním případě se můžete dostat i k orgasmu, který bude trvat po pět dlouhých výdechů!