Jak získat uznávaný titul z pohodlí domova

Spousta vysokoškolských studentů vám dnes řekne že je obtížné udržovat rovnováhu mezi časem věnovaným studiu a prací kterou musí vykonávat, aby mohli své studium financovat . Ať už se jedná o placené studium, nebo jen o placení skript, ubytování a jídla, má dnešní student spoustu věcí, za které je nucený utrácet, nemluvě o tom, za co utrácet chtějí. V této směsici všeho, co musí vysokoškolský student dnes dělat není divu, že se potýkají s nedostatkem času, nedávno však některé univerzity v zahraničí nabídly řešení, studium z pohodlí domova. Co takové studium obnáší? To se pokusíme zodpovědět v tomto článku na téma jak získat uznávaný titul z pohodlí domova.
růžový zvýrazňovač.jpg

1. Jak to funguje?

Podobně jako u různých jazykových škol online dostanete své studijní materiály a v rámci studia bakaláře nebo magistra, později po jejich nastudování podstoupíte online test a písemnou práci z domu, po vypracování své závěrečné práce si ji taky máte nárok online obhájit.

2. Jaké má studium online výhody a nevýhody?

Je podstatně rychlejší, mezitím co studium na vysoké škole zabere i několik let studium online pouze 4-10 měsíců, bohužel titul pak není až tak prestižní, nicméně k práci vyžadující jakékoliv vysokoškolské vzdělání postačí. Dále je to velmi výhodné pro lidi, kteří jsou pohybově nebo jinak omezeni, nemohou se vzdálit z domu kvůli péči o člena rodiny, a přesto rádi studují a chtěli by se posunout dál. I když to nejspíš nebude nejlevnější.

učení na pc.jpg

3. Jaké jsou pro dané studium požadavky?

Pro studium online na bakaláře je požadováno středoškolské vzdělání s maturitou, případně poplatek za přihlášení, některé školy vyžadují i podstoupení online testu. Pro studium magisterského titulu požaduje škola podstoupení testu a alespoň vysokoškolské vzdělání s bakalářským titulem.

Pokud se však rozhodujete o studiu na podobné škole, rozhodněte se podle podrobnějších informací podaných na stránkách daných škol.