Kosmetické služby

Do určitého věku, přibližně dvaceti pěti let, se většina dívek a žen o stav své pleti příliš nezajímá, a pokud ano, je to spíše z důvodů akné, související s právě probíhající pubertou. Používání speciálních hydratačních a vyživujících krémů jim v této době stále nic neříká. Nepovažují to totiž za nutnost.
doplnění řas
Co ale naopak používají ve velké míře, jsou vrstvy makeupových bází uzavřené pudrovým nánosem. Nechybí ani silné líčení očí, obočí a rtů. Večerní odličování se pak děje velmi ledabyle, takže nikdy dokonale neodstraní se zanesených pórů všechny nečistoty a maz. Každá žena, ale jednou dospěje k rozhodnutí odevzdat se do péče kosmetičky. První návštěvy se obvykle týkají úpravy tvaru obočí a jeho dobarvování, které je v domácím podání poměrně nebezpečnou záležitostí. Ruku v ruce s obočím, jde dnes velmi módní nalepování řas. Na ošetření pleti se ale stále trochu zapomíná, a přitom je pro vzhled ženy tak důležitý! Její špatný stav jí totiž klidně přidá nějaký rok na víc, a to jistě žádná z nás nechce. Dopřejte si tedy alespoň jednou měsíčně velmi příjemnou proceduru, která obnáší hloubkové vyčištění pleti s masáží, samozřejmě vždy s ohledem na její druh. Nejprve se vám dostane jemného očištění, ve druhé fázi přichází peeling-krém na hrubší bázi, často obsahující mikročástice mandlových, ovesných, či jiných výživných složek, které mohou být do pleti zapracovány formou jemné masáže, nebo speciálním peelingovým kartáčkem.
péče o oči
Třením této báze se odstraní odumřelé buňky zároveň dochází k prokrvení pokožky. Poté přichází na řadu maska, jejichž druhů je mnoho. Můžete volit detoxikační, hydratační, tonizační a pro dámy trpící aknózní pletí je vynikající maska ze zeleného jílu. Po zhruba třiceti minutách jejího působení, je odstraněna a následuje konečná hydratace spojená s jemnou masáží obličeje za pomocí krému, nebo kapky speciálního oleje. Účinky procedury poznáte okamžitě, na zářivé a vyživené pokožce!