Vidět blesky v bytě nikdo nechce

Spousta prodejců dnes prodává nejen dlouho nefunkční, levné, ale také potencionálně nebezpečné zásuvky a vypínače, které si dokáží pěkně pohrát nejen s vašim elektrickým vedením, ale také s vaším zařízením, které se hodláte připojit. Ale to je chyba hlavně spotřebitele, který nijak nedbá na kvalitu a kupuje co možná nejlevnější, aby ušetřil. Jenomže z dlouhodobého hlediska se jedná o to nejhorší, co můžete udělat.
značky pro zásuvku.png

Kvalita a dlouhá doba, kdy to všechno funguje jak má, to je to, co hledáte a co chcete. Přeci, stačí si jenom jednoduše vypočítat, kolik levných zásuvek vyměníte, zatímco jednu drahou budete mít klidně i několik let. Stačí si sečíst vyměněné dohromady, a buď dostanete cenu jedné dlouhodobé, nebo ji dalekosáhle převýší právě cena těch levnějších, byť v onom momentu koupě se to zdálo jako ta nejlepší volba pro vás i vaši peněženku.


Nešetřete koruny


Ne každý má tisíce na účtu a možnost jezdit každý půl rok na nějakou dovolenou, to chápeme. Ale přiznejme si – takové maličkosti nestojí zas kupu peněz, že by to zadlužilo celou domácnost. Určitě je mnohem levnější koupit kvalitní, než poté opravovat celý rozvod sítě jenom proto, že jste chtěli pár korun ušetřit. Vzhled těch levných také není o ničem, takže tady také nevyhrajete žádný zázrak. Pokud se chcete ještě více vynasnažit, zkuste se podívat i za hranice, kde by možná byly stejně kvalitní zásuvky i za lepší cenu. Ale cenové kategorie, které jsou přímo odvislé od kvality, se nijak nemění a výrobci si dobře hlídají, aby někdo neprodával pod cenou.
žába nad spínačem.jpg


Kde se mám obrátit, pokud chci investovat do KVALITY?


Pokud tohle čtete, máte pravděpodobně možnost zapnout si internet a podívat se tam. Existuje spousta článků a webů, které vám dokáží pomoci jak s výběrem, tak s porovnáním kvality, abyste byli co možná nejlépe spokojeni.