Ochraňte své obydlí

Proč existuje služba jako je elektrorevize? Odpověď je naprosto jednoduchá, jelikož díky téhle službě můžete přejít různým nehodám. Jako jsou například elektrický šok, který vás může zabít a nebo dokonce, snad to nejhorší co nás ve firmě nebo v našem domě může potkat. Ano je to požár. Proto je nutné si dělat revize. Takovou práci nemůže dělat kde kdo, člověk na to musí být školený a už mít i nějakou praxi. Proto je dobré, si zavolat opravdového technika, který vám projde klidně celý dům nebo firmu a bude dělat vše proto aby bylo všechno v patřičném pořádku a vy tak můžete předejít škodám.

Najdou se mezi námi jedinci, kteří si myslí, že taková nehoda je nemůže potkat a dávají na všechno pozor. Ale omyl. Závada může být kdekoliv. Může být viditelná, ale taky ne. Přeci jen elktrické kabely vedou ve zdi, takže v tom případě ostatní elektrické vedení je přímo ve zdi a vy tak nemůžete vidět pouhým okem jestli se jedná o závadu. No a tady je potřeba revize elektra.

hromosvod

Pokud jste zdědili například byt, nebo rodinný dům po prababičce, tak se mějte na pozoru. Protože i když do teď bylo všechno v pořádku. Přeci jen už jste tam dlouho nebyli a dům byl dlouho neobyvatelný. Takže zásuvky můžou být klidně špatné, nebo dokonce jste našli elektrické dráty, které jen tak trčí ze zdi. Do ničeho se nepouštějte na tyhle věci je třeba odborníka.

draty

Dále vám firma nabídne i přihlášku k odběru elektřiny.

  • revize elektrických zařízení do 1000
  • revize hromosvodů
  • revize elektrických přístrojů a spotřebičů
  • zabezpečovacích systémů
  • elektronické protipožární systémy
  • revize plynu, plynových zařízení
  • revize kotlů, tlakových nádob

Revize se nemají podceňovat a vy můžete udělat to nejmenší. Zavolat o pomoc odborníkům. Protože i vás může potkat neštěstí jako je třeba vznik požáru a potom ty částky bývají mnohonásobně vyšší než cena jedné revize