Staňte se hlavním hrdinou dobrodružství v únikové místnosti

Uniknout od dennodenních starostí všech těch šedých pracovních dní je snadné, stačí se objednat do únikové místnosti poblíž Poděbrad https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-podebrady/a je to.
Bude vás to tam bavit tím spíše, pokud máte rádi počítačové hry hledačky, ve kterých hrdina řeší záhadu, jak se dostat z místnosti, luští tajné šifry a pátrá po ztracených předmětech. Přesně o tom úniková hra je.
pokladnice řetězec

Jenže naživo je to mnohem lepší než na obrazovce počítače. Už nebudete nic prožívat zprostředkovaně, vy to celé zažijete na vlastní kůži, o to to bude lepší, takže se bude jednat o nesrovnatelně hodnotnější zážitek. Tím spíše, že ho budete moci sdílet také s dalšími lidmi. Hru mohou hrát dva až pět hráčů a záleží jen na vás, koho vezmete s sebou, zda to budou vaši kolegové z práce anebo vaše rodina či přátelé. Jde jen o to, vytvořit funkční tým, protože každého jeho člena budete zoufale potřebovat.
brána dveře
Ani na chvíli se nezastavíte a těch sedmdesát pět minut, které budete mít na to, abyste přišli na kloub všem záhadám, se vám možná bude zdát až příliš krátkých. Váš mozek bude pracovat na plné obrátky a vy si ověříte, jaké je ve skutečnosti vaše logické myšlení. Může se vám stát i to, že sami sebe překvapíte a odhalíte své skryté stránky. A ještě zajímavější jistě bude, co všechno se v těchto vypjatých okamžicích dozvíte o svých přátelích.
Dokladem o tom, že tuto hru stojí za to vyzkoušet na vlastní kůži je jistě i to, že k nám úniková hra doputovala až z daleké Asie. A tolik kilometrů překonala právě díky tomu, že lidi baví, a že ji lidé chtějí. I to je důvod, proč na únikové místnosti narazíte v mnoha českých městech, proč je nutné si termín hry rezervovat předem na webových stránkách provozovatele.
A jestliže i vy budete z celé akce nadšení, tak ji nezapomeňte formou dárkového poukazu nadělit pod stromeček třeba někomu ze svých blízkých, kdo si ji bude moci také naplno užít a alespoň na chvíli tak naprosto zapomene na starosti všedních dní.